* Hakkımızda
* Sertifikalar
Hakkımızda

İşletmemiz 1989 yılında mevcut adresimizde YAP-EL KABİN olarak Recep Yörük tarafından kurulmuştur. 1989-1994 yılları arasında traktör ve iş makinesi kabin imalatı üzerine faaliyet göstermiştir. 1994 yılında hızla gelişmekte ve ülke genelinde yaygınlaşmakta olan biçer bağlar makinesinin konveyör aksamı imalatına başlamıştır. 1994-2008 yılları arasında biçer bağlar konveyörü imalatı, tamir, bakım ve yedek parça alanında büyümüş sektörde söz sahibi olmuştur. 2008 yılı itibariyle işletmemiz traktöre askılı biçer bağlar ile susam biçip bağlamak üzere AR-GE çalışmalarına başlamış günümüzde susam biçip bağlamak üzere önemli yol katetmiştir. Ayrıca tamamen yerli imkanlar ile susam biçip bağlamak üzere kendine özgü makine tasarlamış prototip imalatı yapılmış deneme çalışmaları yürütülmekte olup en kısa sürede Türk ve Dünya çiftçisinin hizmetine sunmayı kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız.


İşletmemiz uyguladığı kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini hedef edinerek müşteri odaklı teknik destek ve satış sonrası hizmetleriyle sektörde kendine önemli  ve haklı bir yer edinmiştir.
YAP-EL olarak "Müşteri Memnuniyeti - Kaliteli Ürün ve Kaliteli Hizmet" anlayışı taşıyan genç dinamik ve alanında uzman personelimizle Türk ve Dünya çiftçisine hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

 

 

e faaliyetlerine hızla devam eden İREMNAZ gıda daima sektörde öncü kuruluş olmayı hedeflemiştir. 

Osman ŞİMŞİR Ustanın 35 yıllık deneyimi ve tecrübesiyle yetiştirmiş olduğu ustalarla üretim hızla sürmektedir. Bugün firmamızın; Balıkesir, Çanakkale ve Bursa bölgesinde ürün dağıtım ağı vardır.

Firmamız sağlık standartlarına en uygun şekilde üretim yaparak zamanında en hızlı şekilde dağıtım yapmaktadır. Gerek firma yöneticilerimiz gerekse tüm alanlarda faaliyet gösteren personelimizin büyük titizlik ve özeniyle çalışmaktadır.

Her zaman dürüstlük ve saygınlığımızı yitirmeden müşterilerimiz ile yakın diyolog kurmuş, daima %100 memnuniyet sunmanun gururu içerisinde emin adımlarla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hakkımızda ayrıntılı bilgi almak, tanışmak ve bizimle çalışmak için hemen bizi arayın.

Gümüşmeşme Mahallesi Yeni Zahireciler Sit. E Blok No : 5 (Eski Kepsut Yolu ) BALIKESİR

0 266 243 80 01    0 532 733 72 49

Copyright © 2015 YAPEL Tarım Makinaları San. Tic. Ltd. Şti.

Web Tasarım : İLTAWEB